fbpx

O BANKOWOŚCI Z MONIKĄ ZAMKOWSKĄ-TKACZUK

Doradca kredytowy to zawód, który wymaga dużej wiedzy, logicznego myślenia oraz determinacji do osiągania zamierzonych celów. Monika Zamkowska-Tkaczuk spełnia wszystkie te wymagania i od 4 lat osiąga sukces pracując w Grupie Finansowej ECF na stanowisku Lidera placówki :

Moniko, jak się czujesz w roli osoby zarządzającej placówką?

W roli zarządzającej czuję się bardzo dobrze. Myślę, że to jest moje powołanie móc pomagać, uczyć i wspierać osoby ze mną pracujące. W pracy zarządzać ludźmi to nie łatwe zadanie. Myślę, że nieustannie trzeba się uczyć zarządzania by móc sprostać temu jakże nie łatwemu zadaniu. Staram się też dużo czytać książek z zakresu zarządzania i motywowania takich osobistości jak: Brian Tracy, Dale Carnegie, Robert Caldini, aby łatwiej mi było to zadanie godnie wykonywać.

Na czym polega Twoja praca, główne zadania?

Moim głównym zadaniem będąc liderem placówki jest zarządzanie ludźmi, z którymi na co dzień pracuję. Jestem również tak jak inni pracownicy w naszej w firmie osobą sprzedającą produkty finansowe. Codziennie staram się i pomagam moim Klientom w realizowaniu swoich marzeń, bo tak moją pracę postrzegam.

W czym pomaga Doradca kredytowy?

Doradca kredytowy jest osobą, która doradza Klientom i pomaga w uzyskaniu np. kredytu. Nasza placówka Grupa Finansowa ECF zajmuje się pomocą Klientom w uzyskaniu kredytu, na dogodny okres, kwotę oraz wysokość raty, której klient potrzebuje. Ważne jest to, że u nas w jednym miejscu mam możliwość sprawdzić Klientowi oferty w kilku bankach, a wszystko po to by Klient miał poczucie, że dobrze zdecydował i  wybrał najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Czy emeryci i renciści mogą otrzymać kredyt w banku?

Tak oczywiście. Nasza oferta skierowana jest do szerokiej grupy Klientów również do emerytów i rencistów, dla których mamy przygotowywane specjalne promocje kredytów.

Czy Klient, który ma problemy z wpisami w BIK lub innej bazie może ubiegać się o kredyt w banku?

Tak, może. My właśnie w takich sytuacjach pomagamy i co jest najważniejsze nasza pomoc w jest zupełnie bezpłatna. Pomogliśmy już wielu Klientom, a dzięki naszemu wsparciu otrzymali bez żadnych problemów kredyt w banku.

Co najbardziej Tobie się podoba w tej pracy ?

Jestem osobą, która ma silną potrzebę nieustannego rozwoju. Ta firma daje mi takie możliwości. Musze powiedzieć, że w bankowości pracuję już od 2008 roku. Pracowałam w różnych miejscach –  zawsze jednak czegoś mi brakowało. Nie czułam, że to miejsce gdzie przychodzę z przyjemnością i będę pracowała dłużej. Dopiero przychodząc tu pracuje mi się dobrze, czuję satysfakcję z wykonywanej pracy, mam poczucie, że ktoś jest zadowolony z naszej pracy i komuś zależy na mojej pracy, na mojej opinii na różne tematy. Bardzo ważny jest dla mnie rozwój osobisty, a Firma  daj takie możliwości. Przez 4 lata uczestniczyłam w wielu szkoleniach często w ramach nagrody za moją sprzedaż. Byłam na szkoleniach ze znanymi osobistościami z dziedziny rozwoju osobistego tj. Brian Tracy, Adam Dębowski, Sebastian Kotow, Fryderyk Karzełek, Jacek Walkiewicz, Dominik Brzozak czy Marcin Grela. Nigdy wcześniej pracując w banku nie uczestniczyłam w takich szkoleniach.

Jakie są pozytywne aspekty pracy w Grupie Finansowej ECF?

Pozytywne aspekty to praca w ciekawym zespole, możliwość nieustannego rozwoju, satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz premia, wsparcie od doradców z innych placówek. Można także liczyć na pomoc Dyrektora regionu jak również właścicieli. Jeżeli mam jakiś problem i potrzebuje się skontaktować z jednym z Prezesów, nie zastanawiam się, czy wypada, po prostu dzwonie i rozmawiam.

Dziękujemy za rozmowę!

jQuery(".breadcrumbs_item.cat_post a").prop("href","#");