Kierownik Regionu

Kierownik Regionu Wschód

Numer referencyjny: KR/09/2017

Miejsce pracy: Ełk, Pisz, Szczytno, Białystok
Wynagrodzenie: 4 – 6 tys. zł

Kluczowe zadania:

  • organizowanie procesu sprzedaży w podległym Regionie (obecnie 4 miast: Pisz, Ełk,Białystok, Szczytno), zmierzającego do realizacji planów sprzedaży poprzez dystrybucję zadań sprzedażowych i wyznaczenie celów dla poszczególnych placówek bankowych,
  • dbanie o rentowność zarządzanych placówek, opierając się o założenia biznesowe firmy,
  • realizacja strategii firmy, misji, wizji i wartości,
  • utrzymywanie obowiązujących standardów jakości obsługi klienta,
  • reprezentowanie spółki w relacjach z klientami, w spotkaniach i kontaktach zewnętrznych związanych z budowaniem relacji z instytucjami i partnerami zewnętrznymi, działającymi na rynkach lokalnych,
  • nadzór nad działalnością operacyjną Regionu,
  • coaching pracowników,
  • udział w rekrutacjach i szkoleniach pracowników,
  • motywowanie i rozwój podległych pracowników.

Wymagania:

  • znajomość sektora finansowego oraz bankowego,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • prawo jazdy kat B, czynne,
  • mobilność i gotowość do podróżowania,
  • znajomość technik sprzedaży produktów finansowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoka kultura osobista,
  • preferowana osoba zamieszkująca Białystok, Ełk.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, wraz licznymi benefitami socjalnymi (m.in. ubezpieczenie grupowe),
  • wynagrodzenie podstawowe plus wysokie premie sprzedażowe,
  • narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy, laptop/komputer),
  • liczne szkolenia rozwojowe,
  • współpracę z młodym ambitnym zespołem,
  • pracę w oparciu o system zarządzania TQM oraz work-life balance.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz, z numerem referencyjnym umieszczonym w tytule wiadomości.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

jQuery(".breadcrumbs_item.cat_post a").prop("href","#");