fbpx

Doradca Klienta

Numer referencyjny: DK/21

Miejsce pracy: Kwidzyn, Nowy Dwór Gdański,, Elbląg, Pisz.
Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • realizacja działań sprzedażowych,
  • obsługa portfela klientów,
  • pomoc w spełnianiu marzeń klientów, poprzez sprzedaż tylko takich produktów, których
    potrzebują,
  • budowanie relacji z klientami tak, aby znali Ciebie z imienia i wiedzieli, że pomożesz im w wielu innych sprawach, nie tylko finansowych,
  • rozwój własny w nowoczesnej instytucji bankowej.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług minimum 1 rok – warunek konieczny,
  • znajomość etapów rozmowy handlowej, analizy potrzeb, czyli zadawania pytań,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • komunikatywność, pozytywna energia (uśmiech na twarzy mile widziany), otwartość
    na klienta,
  • podstawowa umiejętność pracy z komputerem, pocztą email, Excel, czasem Word.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z załącznikiem prowizyjnym, który jest przyjazny i czytelny,
  • cele sprzedażowe miesięczne, które są realne opierające się tylko na produkcie kredytu
    gotówkowego – (u nas zasada SMART obowiązuje),
  • udział dla najlepszych w konferencjach sprzedażowych takich jak Diamenty Sprzedaży,
    czy uczestnictwo w szkole Brian Tracy International, czy Instytutu Liderów Zmiany
    Adama Dębowskiego,
  • narzędzia pracy – telefon, laptop, auto (dla pracowników placówki),
  • liczne bonusy sprzedażowe,
  • wsparcie w postaci szkolenia wstępnego, oraz wsparcie indywidualne trenera sprzedaży i produktu,
  • możliwość rozwoju na stanowisko Lidera placówki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz, z numerem referencyjnym umieszczonym w tytule wiadomości.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

jQuery(".breadcrumbs_item.cat_post a").prop("href","#");