fbpx

Kredyt dla firm ze wsparciem z BGK.

Spot reklamowy ECF

Kredyt dla firm ze wsparciem z BGK

Nasza szeroka oferta obejmuje subwencje rządowe, kredyty z zabezpieczeniem z Banku Gospodarstwa Krajowego, faktoring czy leasing.

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia naszych rozwiązań finansowych.

Zapewniamy profesjonalizm oraz szybkość działania.

Podczas rozmowy z naszym doradcą dowiesz się o sposobach pozyskania finansowania dla Twojej firmy.

Nasza szeroka oferta obejmuje subwencje rządowe, kredyty z zabezpieczeniem z Banku Gospodarstwa Krajowego, faktoring czy leasing.

Kredyt dla firm ze wsparciem z BGK to kolejne rozwiązanie dla Twojej firmy, które pomoże Ci ją rozwinąć.

Bezpieczne finansowanie dla Twojej firmy dostępne dzięki zabezpieczeniu w formie gwarancji PLD de minimis

Oferta kredytów z gwarancją PLD de minimis skierowana jest do firm z sektora MŚP posiadających zdolność kredytową oraz spełniających wymogi programu „Wspierania przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”.

Materiał dotyczy Kredytu dla Przedsiębiorców, który oferowany jest przez Nest Bank S.A. przedsiębiorcom na cele związane z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą. Udzielenie oraz wysokość kredytu są uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. W ofercie istnieje możliwość udzielenia kredytu z zabezpieczeniem spłaty w postaci gwarancji de minimis. Szczegóły i cennik związane z kredytem określone są w Regulaminie kredytowania działalności gospodarczej Nest Banku – obszar mikroprzedsiębiorstw, Tabeli oprocentowania oraz Tabeli opłat i prowizji dla kredytowego klienta biznesowego – oferta kredytowa, dostępnymi na nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Banku. Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000030330, REGON: 010928125, NIP: 526-10-21-021.

jQuery(".breadcrumbs_item.cat_post a").prop("href","#");