fbpx

Kredyt dla firmy w czasach pandemii?

Tak! Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy procentowe do najniższych w historii. Dzięki temu banki oferują obecnie kredyt dla firmy z niskim oprocentowaniem już od 3,3%!
Godnym uwagi jest fakt, że w naszej ofercie kredyt dla firm dostępny jest w bankach takich jak: Nest Bank, mBank, Alior Bank czy Santander Bank.
Bezpieczeństwo w obecnych czasach pandemii jest bardzo ważne. Dlatego proces wnioskowania o kredyt dla firmy może odbyć się dzięki komunikacji zdalnej.
W związku z tym wystarczy rozmowa telefoniczna z naszym doradcą i możesz poznać wstępną ofertę.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewnimy bezpieczne finansowanie dla Twojej firmy dzięki zabezpieczeniu w formie gwarancji PLD de minimis.
Oferujemy kredyt dla firmy z gwarancją PLD de minimis do firm z sektora MŚP posiadających zdolność kredytową. Jednak muszą również spełniać wymogi programu „Wspierania przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”.
Grupa Finansowa ECF jako pośrednik finansowy uczestniczy w rządowym programie „Wspieranie przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”.

Dla kogo?

Oferta kredyt dla firmy skierowana jest do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki cywilne. Okres prowadzenia działalności to minimum 12 miesięcy pełnych miesięcy

Dokumenty

Dokumenty jakich będziesz potrzebować do sprawdzenia oferty na kredyt dla firmy to:

  • dowód osobisty wnioskodawcy,
  • ostatnia deklaracja PIT 36/36L wraz z potwierdzeniem jej złożenia w US,
  • bieżące dokumenty finansowe – księga przychodów i rozchodów lub bilans i rachunek zysków i strat,
  • zaświadczenia o braku zaległości wobec ZUS i US będziesz potrzebował do uruchomienia kredytu
  • jeżeli umorzyłeś składki do ZUS i US w związku z Tarczą Antykryzysową traktujemy to jako brak zaległości.

Nota prawna
BIZnest Kredyt jest kredytem oferowanym przez Nest Bank SA przedsiębiorcom na cele związane z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą. Oprocentowanie kredytu jest zmienne. Zasady ustalania i zmiany oprocentowania kredytu określa umowa i regulamin. Maksymalna kwota kredytu to kwota uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana Klientowi kwota kredytu. Udzielenie oraz wysokość kredytu są uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej.
Szczegóły oferty, w tym Regulamin kredytowania Nest Banku, Obszar Mikroprzedsiębiorstw, tabela opłat i prowizji dostępne są na www.nestbank.pl, w placówkach własnych i u partnerów finansowych Nest Bank SA. Ranking kredytów dla firm pochodzi z zestawienia comperia.pl za marzec 2020 r. opublikowanego dn. 04.03.2020 dostępnego tutaj. W zestawieniu porównano kredyty na dowolny cel firmowy w kwocie 50 tys. zł z 5 letnim okresem spłaty. Na potrzeby zestawienia przyjęto następujące założenia: kredytobiorcą jest osoba fizyczna. W wieku 35 lat prowadząca działalność gospodarczą od 18 miesięcy. Przynosząca przychód nie przekraczający 400 tys. zł (dochód 150 tys. zł), niezalegająca z składkami na ubezpieczenie społeczne lub należnymi podatkami.

jQuery(".breadcrumbs_item.cat_post a").prop("href","#");