fbpx

O firmie

Grupa Finansowa ECF

Początki Grupy Finansowej ECF

– firma funkcjonuje na rynku finansowym od 2010 roku. Jej początki to utworzenie i zarządzanie placówką Meritum Banku ICB S.A. w Elblągu przy jednoczesnym tworzeniu Elbląskiego Centrum Finansowego (ECF).

ECF został utworzony z myślą o świadczeniu usług wielu banków w jednym miejscu, na jak najwyższym poziomie obsługi klienta oraz przy zachowaniu wysokich standardów sprzedaży i wiedzy produktowej, dzięki której każdy z naszych klientów może czuć się obsługiwany w sposób profesjonalny i wyjątkowy.

Dynamiczny rozwój Grupy Finansowej ECF

– to otwarcie kolejnych placówek Meritum Banku ICB S.A., Getin Banku S.A., Alior Banku S.A., Banku BPH S.A. w różnych miastach między innymi Kwidzynie, Braniewie, Nowym Dworze Gdańskim, Piszu, Ełku, czy Bartoszycach. Perspektywa rozwoju była tak duża, że ECF jako lokalna firma skierowany do klientów z terytorium miasta Elbląga musiał ewoluować.
Tak w 2015 roku powstała Grupa Finansowa ECF sp. z o. o., która dzięki wieloletniemu doświadczeniu udziałowców oraz pracowników rozpoczęła świadczenie usług na najwyższym poziomie w województwie warmińsko-mazurskim oraz pomorskim w kolejnych miastach jak Gdańsk, Morąg oraz Olsztyn, nawiązując przy tym współpracę z Nest Bankiem, który rozpoczął tworzenie swojej sieci placówek sprzedażowych w 2016 roku.

Grupa Finansowa ECF dzisiaj

– aktualnie zatrudniamy ponad 40 pracowników, pracując w oparciu o zasady work-life- balance. W naszej firmie znajdziemy pasjonatów różnych dziedzin życiowych od sportowców uwielbiających bieganie, crossfit, czy jazdę na rowerze, po pasjonatów wina, czy off roadów. Ta różnorodność sprawia iż nasza firma to ciekawi ludzie, ciekawe środowisko, które dąży do rozwoju osobistego przy czym pamiętamy o swoich pasjach i wartościach.

Firma z zasadami

Firma z zasadamiKapituła Programu „Firma z zasadami” pod przewodnictwem Prezesa Fundacji „To co najważniejsze” Jana Trzcińskiego przyznała Grupie Finansowej ECF Certyfikat Firmy z zasadami.

 

Grupa Finansowa ECF
meritumbank-elblag
elbllaskie-centrum-finansowe
grupa-ecf-elblag

Nasza misja

Zapewniamy naszym klientom możliwość korzystania z szerokiego zakresu usług finansowych, odpowiadających ich potrzebom, bez ponoszenia dodatkowych opłat.
Przyciągamy, rozwijamy i zatrzymujemy wyjątkowych ludzi, dzięki czemu budujemy trwałe relacje z klientami, gwarantując im kompleksową obsługę.

 

Nasza wizja i wartości

Wizja

Multiproduktowa sieć certyfikowanych doradców finansowych.

Wartości

Uczciwość – wyznajemy zasadę wzajemnego poszanowania, zaufania i rzetelności. Podstawą naszego funkcjonowania jest określenie jasnych zasad współpracy i postępowanie zgodnie z etyką firmy.
Rodzina – tworzymy rodzinną firmę, która budowana jest na zasadach szacunku i wspólnej pracy dla osiągnięcia wspólnego celu. Dlatego szukamy zawsze rozwiązań wspierających rodzinę jako instytucję nadrzędną w naszym życiu.
Pracownicy – każdy z naszych pracowników jest traktowany na tych samych zasadach, każdy jest dla nas tak samo ważną częścią firmy. Wiemy, że to oni ją tworzą, są jej filarem i gwarancją realizacji naszej wizji. Zapewniamy naszym pracownikom pełne możliwości rozwoju, jesteśmy elastyczni i często podejmujemy decyzję traktując dobro pracownika i jego rodziny jako nadrzędne.
Rozwój – doskonalimy nasze umiejętności i wiedzę, ponieważ uważamy, że to jedyna droga do zaangażowania i poczucia satysfakcji z własnej pracy.

Zarząd

Michał <br>Jachimowicz
Michał
Jachimowicz
Prezes Zarządu
Współzałożyciel Grupy Finansowe...
Grzegorz <br>Brzozowski
Grzegorz
Brzozowski
Wiceprezes Zarządu
Współzałożyciel Grupy Finansowej...

Profesjonalizm
i partnerstwo w relacjach

Dynamiczny rozwój firma zawdzięcza zaangażowaniu swoich pracowników oraz zaufaniu, którym obdarzyli ich klienci. Dzięki temu możliwe jest otwieranie kolejnych oddziałów i powiększanie zespołu profesjonalistów.
0
Oddziałów w północnej Polsce
0%
Zadowolonych klientów
0
Spełnionych marzeń
0
Nawiązanych relacji

Grupa Finansowa
ECF

w liczbach

Banki, z którymi współpracujemy:

ING
Santander
Nest Bank
Getin Bank
Alior Bank
mBank
jQuery(".breadcrumbs_item.cat_post a").prop("href","#");