fbpx

TRENING RUNMAGEDDON

„Jak trenujesz tak będziesz walczyć” – Bruce Lee

Sport uczy dyscypliny i przekraczania własnych możliwości. Odpowiednie przygotowanie oraz ćwiczenia, wylany pot i setki godzin wyrzeczeń, aby na mecie poczuć niesamowitą satysfakcję. Z takim właśnie podejściem pracownicy ECF TEAM przystąpili do pierwszego treningu przygotowującego ich do RUNMAGEDON 2018. Naszym trenerem od przygotowania jest trener personalny, który zawodowo zajmuje się CROSS FITem – Mikołaj Ziemiński z klubu JemJom.

Zawsze uważaliśmy, że sport i biznes mają wiele wspólnego. Jednym z głównych czynników jest współpraca i konsekwencja. Większość pracowników uprawia jakiś sport, od piłki nożnej, po pływanie, crossfit, bieganie czy kolarstwo. Dzięki temu w firmie jesteśmy świadkami dobrej organizacji pracy i profesjonalizmu. W tym roku powstała wspólna idea o pokonaniu RUNMAGEDONU, biegu z przeszkodami, który odbędzie się 15 września w Gdańsku. Liczymy na to, że wspólne treningi, pomoc i wzajemna motywacja pozwoli każdemu pokonać własne słabości i ukończyć bieg z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy przekonani, że takie inicjatywy wpływają pozytywnie na współpracę.

Życzymy wszystkim uczestnikom ekstremalnie pozytywnych przeżyć i satysfakcji z wysiłku oraz czerpania radości ze wspólnych treningów.

Do zobaczenia na kolejnych treningach 🙂

jQuery(".breadcrumbs_item.cat_post a").prop("href","#");